Верифікований профіль
3
Роки досвіду
1
Місяць на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
12
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
1235
Останній візит на сайт
сьогодні

Продаж квартир (8)

  • 125 000 $
    3 289 $/м²

    Під Голоском вул., 19-Д

    1 кімната
    38 / 24 / 14 м²
    поверх 2 з 7
    2023 рік побудови
    сьогодні
    Продаж 1-кімнатної квартири в будинку бізнес-класу 📍 вул. Під Голоском Пропонується до продажу сучасна 1-кімнатна квартира у якісному будинку бізнес-класу. 🔹 Площа: 38м² 🔹 Поверх: 2 з 7 🔹 Квартира з правом власності 🔹 Усі комунікації підключені Будинок заселений, доглянута територія, комфортне та спокійне середовище для проживання. Район активно розвивається, поруч вся необхідна інфраструктура: магазини, кафе, транспорт. 💰 Ціна: 125 000 $ Ідеальний варіант як для власного проживання, так і під інвестицію.
    Рієлтор
  • 46 900 $
    1 285 $/м²

    Івана Миколайчука вул., 38

    ПЕРЕУСТУПКА
    1 кімната
    37 / 23 / 13 м²
    поверх 3 з 10
    2025 рік побудови
    сьогодні
    Продаж 1-кімнатної квартири по вулиці Миколайчука 38 ,ЖК «Галжитлобуд» Загальна площа-36,47м2 Планування: Кухня-вітальня — 12,9 м² Житлова кімната — 12,89 м² Передпокій — 5,23 м² Санвузол — 4,37 м² Лоджія — 7,12 м² Здача будинку в експлуатацію до 2027 року. Раціональне планування Переваги: Новобудова з сучасними інженерними мережами Якісні ліфти та акуратні під’їзди Зручне розташування квартири на поверсі Висока енергоефективність та хороша звукоізоляція Розвинена інфраструктура: магазини, кафе, школа, садок, транспорт у пішій доступності. Підходить для власного проживання або інвестиції під оренду. Покази в зручний для вас час!
    Рієлтор
  • 62 900 $
    1 165 $/м²

    Івана Миколайчука вул., 38

    ПЕРЕУСТУПКА
    2 кімнати
    54 / 39 / 15 м²
    поверх 5 з 10
    2025 рік побудови
    сьогодні
    Продається 2-кімнатна квартира в «Галжитлобуд» по вулиці Миколайчука 38. Загальна площа 53.79м2 Дві ізольованих кімнати Також є лоджія з видом на місто Дахова котельня Здача будинку до 2027 року Продаж по переуступці Показ в зручний для вас час!
    Рієлтор
  • 104 500 $
    1 802 $/м²

    Володимира Великого вул. (Артема), (Будинок)

    Вільне планування
    58 / 35 / 18 м²
    поверх 3 з 16
    сьогодні
    Продаються квартири в ЖК «Lake View” без комісії для покупця ! Вулиця Володимира Великого 2А Будинок будується з використанням якісних матеріалів та сучасних технологій, що забезпечує високу енергоефективність, надійність і довговічність. Монолітно-каркасна конструкція дозволяє зручно перепланувати простір під власні потреби. Квартири мають продумане планування, світлі та просторі, з можливістю реалізації будь-якого дизайнерського рішення. Відмінний варіант як для першого житла, так і під оренду. Передбачена розвинена інфраструктура: поруч магазини, транспорт, школи та інші необхідні об'єкти для комфортного життя. Є багато різних квартир на продаж :1 ,2,3 кімнатні ,з терасою або балконом....
    Рієлтор
  • 185 000 $
    2 354 $/м²

    Богдана Хмельницького вул., (ЖК Вежа (будинок 1))

    2 кімнати
    79 / 34 / 44 м²
    поверх 3 з 14
    2024 рік побудови
    3 дні тому
    Продаж 2-кімнатної квартири по вул. Б. Хмельницького Пропонується простора та сучасна квартира з продуманим плануванням. Площа: 78,6 м² Поверх: 3 (зручний та комфортний) Будинок: зданий, є право власності Планування: дві ізольовані спальні два гардероби велика кухня-студія суміжний санвузол Переваги: квартира укомплектована всією необхідною побутовою технікою будинок вже заселений мешканці активно завершують ремонти комфортний район для проживання
    Рієлтор
  • 209 000 $
    2 375 $/м²

    Під Голоском вул., 19-Д

    2 кімнати
    88 / 54 / 34 м²
    поверх 3 з 11
    2023 рік побудови
    3 дні тому
    Продаж 2-кімнатної квартири + кухня-студія 📍 вул. Під Голоском, ЖК «Голоські Кручі» 🔥 Квартира з правом власності! Будинок заселений! Варіант, який дійсно вартий уваги. 📐 Площа: 88 м² 🏢 Поверх: 3 з 10 🔹 Зручне планування: 2 ізольовані кімнати + простора кухня-студія 🔹 Світла та простора квартира ⸻ 🏢 Переваги житлового комплексу: ✔ Створене ОСББ ✔ Відеонагляд території ✔ Цілодобовий консьєрж-сервіс ✔ Два підземних паркінги + гостьовий паркінг ✔ Дитячі майданчики ✔ Закрита територія, шлагбаум ⸻ ⚡ Автономність та комфорт: ✔ Дахова котельня (економія на опаленні) ✔ Сонячні панелі в будинку ✔ Генератор забезпечує: – роботу ліфтів – освітлення під’їздів і території – тепло та базові потреби...
    Рієлтор
  • 247 000 $
    2 976 $/м²

    Угорська вул., 12

    2 кімнати
    83 / 43 / 40 м²
    поверх 8 з 10
    2024 рік побудови
    1 тиж. тому
    Продаж 2-кімнатної дворівневої квартири 📍 вул. Угорська, ЖК «Софіївка» Пропонується стильна та простора дворівнева квартира в обжитому будинку з правом власності. 🔹 Площа: 83 м² 🔹 Поверх: 9–10 🔹 Формат: 2 рівні ✨ Переваги квартири: — Сучасний дизайнерський ремонт — Зручне планування у двох рівнях — Балкон + лоджія — Кондиціонери в кожній кімнаті — Індивідуальне опалення (двоконтурний котел) — Вся побутова техніка Bosch 🚗 Додатково: — Гостьовий та підземний паркінг — Обжитий будинок, заселений район Дві гардеробні , два санвузли , тепла підлога у санвузлах 🏙 Інфраструктура: Поруч усе необхідне для комфортного життя — магазини, кафе, транспорт, а також приватна школа Дім Мрій 🎥 Є відеоог...
    Рієлтор
  • 193 000 $
    3 063 $/м²

    Замарстинівська вул. (Калініна), 4

    2 кімнати
    63 / 46 / 17 м²
    поверх 5 з 10
    2023 рік побудови
    2 тиж. тому
    Продається 2кімнатна квартира з авторським ремонтом,по вулиці Замарстинівська біля церкви Йосафата. 2.5 км до центру Львова ,квартира не кутова , сонячна. Площа 63 м2 Поверх 5 Гардеробна-пральня Підігрів підлоги під плиткою з терморегуляцією Вікна на південний захід. Ціна 193 000$
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Як верифікуватись через Дію?
Верифікація Дія відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки: